Логотипи (бренди) соціальних мереж

4629

Логотипи (іконки) соціальних мереж пропонують самі власники – треба просто зайти на сторінку бренду і закачати. Не потрібно фантазувати самому чи шукати несмак в інтернеті. Лого можна завантажити у зручному форматі, щоб використати для різного стильового рішення та різних розмірів.

Тепер розглянемо, де можна “скачати” логотипи:

FB-f-Logo__blue_72Для своїх правильних зображень Фейсбук навіть створив окремий сайт https://www.facebookbrand.com/ . Там не лише пропонують логотип в різних форматах, а й демонструють, як не можна його видозмінювати (якщо коротко – то ніяк не можна).


btn_google+_dark_normal_iosДля Google+ існують не лише логотипи, а й кнопки різноманітного призначення. Можна навіть завантажити шрифт, який використовується в дизайні Гугл Плюс.


tweetbutton Твіттер поскупився на різноманітність форматів, але детально розписав графічні (креслярські та колористичні) вимоги до використання логотипу.


Maliy_logotip_VВКонтакті теж має окрему сторінку про свої правильні логотипи.


YouTube-social-square_red_48pxЮтуб – надзвичайно популярний відеохостинг з функціями соцмережі. Відношення до власного бренду дуже відповідальне. Відповідно, в наявності – розширений розділ бренду з логотипами, кнопками тощо.


3 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я