Фургон з вежею

724

Швидке розгортання й мобільність – це основні переваги автомобільної системи спостереження від TerraHawk. Система призначалася для ведення фото-, відеозйомок, огляду місцевості. Та от такий автомобіль з системами теплобачення та нічного бачення може використовуватися як мобільна вогнева точка військових структур (снайперами, у тому числі).

http://www.youtube.com/watch?v=-mV_iAKrryo

Спеціальний фургон Mobіle Utіlіty Surveіllance Tower здатен у дві хвилини підняти вежу з клімат-контролем на висоту більше 25 футів. Транспортний засіб розрахований на одну людину, що керує системою, не виходячи з автомобіля. Машина містить чотири гідравлічні опори. Механізм підняття вежі і електрогідравлічні стабілізатори обслуговуються бортовим контролером.

TerraHawk зручно використовувати для патрулювання місцевості, де важливо мати хорошу позицію на височині й кут огляду 360 градусів, щоб інформувати правоохоронців і координувати їх дії. При потребі, мобільна система може швидко передислокуватися й розгорнутися на новому місці.

|—Вдала позиція і швидкість важливі також й для сайту в Інтернеті.  Розкрутка сайту Тернопіль – станьте дружніми для пошукових систем.—|

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here