9 травня у Львові

1361

Ну, не так вже й погано пройшло 9 травня у Львові, зважаючи на ту відверту провокацію з боку Верховної Ради у вигляді примусу до кохання з червоним прапором. З цього почалось хвилювання і дратування. Потім відморожені рософіли з теплих районів країни оголосили про свій демонстративний візит у Львів. Їх колєги-антагоністи зі Свободи аж завищали від задоволення.
На день Перемоги вони покричали один на одного, трохи побились, позривали атрибутику з опонентів – ну, словом, вели себе як непримиримі футбольні фанати. Події не такі вже й значимі з точки зору жителя міста. Навіть російські ЗМІ не набрали якогось більш-менш толкового матеріалу, щоб зліпити свої брехливі антиукраїнські какашки.
http://www.youtube.com/watch?v=GApJlyb1ghc

Про те, що учасники конфлікту пропіарились на фоні забутих ветеранів, а влада дістала додаткові козирі, щоб лякати жителів України одне одним, не писав в інтернеті лише лінивий. Я б ще додав, що влада не просто дістала козирі, а, так виглядає, свідомо їх добула.

Я був написав про Садового,  Цимбалюка, Тягнибока, але інформація про їх діяльність та слова не зовсім повна, тому поки почекаю з оцінкою.

Основна претензія зараз до силовиків – чому всупереч рішенню суду дозволили провести акцію на Пагорбі Слави.

Відео з сутичок у Львові і деякі висновки
http://bilozerska.livejournal.com/448748.html
(я, особисто, не зовсім погоджуюсь з ситуацією, коли червоний прапор, як антифетиш, роблять яблуком розбрату)

—–

Оновлено:

Специально для россиян, которые ох*ели от ситуации во Львове на 9 мая 

9 травня у Львові: погляд криміналіста

12 КОМЕНТАРІ

 1. Я думаю нічого поганого нема в тому що несли червоний прапор. Україна входила у склад радянського союзу, і це факт. Радянський союз переміг війну, а прапором усього союзу був червоний.
  Мені якщо чесно пофіг який там несли прапор, проведення таких заходів по великому рахунку нічого не міняє. Головне те що в тебе в голові а не те який ти несеш прапор.

 2. А мене бісить позиція таких людей як Василь! Радянський Союз “переміг” війну?? А нічого що сам союз її і розпочав разом з побратимами німцями? А нічого що під червоним прапором було вбито, замордовано, вивезено з України мільйони українців, і можливо твоїх прадідів та прабабць, Василю! червоний прапор – це прапор неіснуючої країни, після розвалу якої раділа вся Україна! То чому тепер московська влада, яка керує Україною нав’язує свої шовіністичні закони, а такі безхребетні як Василь безвідмовно їм підкоряються. Я впевнений, що якщо яник видасть указ вивішувати портрети сталіна, то ти,Василю перший побіжиш в магазин за таким портретом!

 3. Богдан, ти дуже чітко навів фокус на головну проблему сучасного українства – червоний прапор. Сподіваюсь, як тільки ти перефарбуєш ті прапори у синьо-жовті кольори, в Україні нарешті запанує мир, всі вивчать українську мову і будуть поважати нашу культуру.
  На фарби грошей вистачить?

 4. “а такі безхребетні як Василь безвідмовно їм підкоряються. Я впевнений, що якщо яник видасть указ вивішувати портрети сталіна, то ти,Василю перший побіжиш в магазин за таким портретом!” – в тебе фантазія не перестаралась?

  Богдан, ти мене не знаэш, так що давай без образ. Я настоявся дохера за ющенків-брехущенків і за інших брехунів, і я з тими конченими прапорам мітингував по різних містах України. Мені ці кольори вже остогидли.
  Я ненавиджу джугашвілі та все керівництво тодішньої влади за їхні злочини проти України!

  Мене бісить позиція таких псевдонаціоналістів як Богдан, котрі незнаючи людини можуть облити її лайном як пити дати. Доречі через таких як Богдан українці готові вбивати один одного через різні прапори, язики, та інші тупі відмінності, через те що їм мозги промили ще в ранньому дитинстві.
  Богдан ти напевно не вилазиш з того Львова і думаєш що вся Україна така як у Львів, ти поїдь поживи в криму (так як я пожив), поживи в Дніпропетровську(так як я пожив), поживи в Києві там де я зара проживаю. (сам я народився та виріс в Тернопільські області)
  Поживеш так як я, а тоді поговориш зі мною про Україну.

 5. Залежить, кого розуміти під словом москаль. Це, по-перше. А по-друге, взагалі-то і самому можна відгребти з такими закликами. Не боїшся лише в інтернеті кричати про це?

 6. нє, мене прикриває велика західноукраїнська стіна 🙂
  а взагалі я це так жартую! ніхто ж не засуджує оповідачів численних анекдотів про москалів!
  вони нормальні люди, а ворожнеча в нас тільки через нашу і російську владу, яка провокує заради кількох відсотків голосів
  всі ми люди і не потрібно про це забувати

 7. ВОНИ В ІНШИХ МІСТАХ ІНШІ ТОМУ, ЩО ВСІ ВОНИ МОСКАЛІ І НАСТРОЄНІ ПРОРОСІЙСКІ ДЛЯ НИХ НЕ ІСНУЄ УКРАЇНСКОЇ МОВИ ЯК ДЕРЖАВНОЇ ТОМУ, ЩО НЄЮ РОЗМОВЛЯЮТЬ ЛИШЕ ЗАПАДЕНЦИ А ДЛЯ НИХ ІСНУЕ ЛИШЕ РУССКИИ)))) ПРИЇДЬ НА СХІД ЧИ ПІВДЕНЬ СХІД ЧИ В ЦЕНТР І СКАЖІ ЇМ ЩОСЬ ПО УКРАЇНСЬКИ ВОНИ ТОБІ ВІДПОВІДЯТЬ ГОВОРИ ПО РУССКИ Я ТЕБЯ НЕ ПОНИМАЮ))) ЩОЖ ЦЕ ТОДІ ЩОЖ ЦЕ ДЕРЖАВА УКРАЇНА У ЯКОЇ БІЛЬША ЧАСТИНА НЕ РОЗУМІЄ І НЕ СПІЛКУЄТЬСЯ ДЕРЖАВНОЮ МОВОЮ? ТИ ПОЇДЬ В РОСІЮ І ПОДИВИСЬ МОЖЕ ДЕЯКІ РЕГІОНІ РО3МОВЛЯЮТЬ ПО УКРАЇНСЬКІ)))

 8. ЯКЩО ВЗЯТИ СХІД КРИМ ЦЕНТР ПІВНІЧ З НАС ГЛУЗУЮТ І ЗОВСІМ НЕ ПОВАЖАЮТЬ ЗАХІДНИЙ РЕГІОН І ЩЕ ОБРАЗЛИВО НАС ОБЗИВАЮТЬ ХОХЛАМИ, БАНДЕРОСАМИ! ПИТАННЯ ЧОМУ? ЯКЩО МИ ДЛЯ ВАС ХОХЛИ І БАНДЕРОСИ ТОДІ ХТО ВИ ЯКЩО ТЕЖ ПРОЖИВАЄТЕ НА ТЕРЕТОРІЇ УКРАЇНИ?

 9. Я УКРАЇНЕЦЬ!!! ДЯКУЮ ТОБІ ГОСПОДИ, ЩО Я НЕ МОСКАЛЬ!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!! ГЕРОЯМ СЛАВА!!! МИ УЖЕ ПО ГОРЛО СИТІ ЦИМ СОВЄТСКІМ СОЮЗОМ І ЙОГО ПРАПОРОМ ЧЕРВОНОГО ВІД ЛЮДСЬКОЇ КРОВІ!!! БИЙ МОСКАЛЯ РЯТУЙ УКРАЇНУ!!!

 10. Хотів витерти, але залишаю ці коменти вище, як демонстрацію того, що можна назвати “істеричним тупим псевдопатріотизмом”.

  По-перше, “ПАТРІОТ” не поважає тих, хто буде читати тексти на сайті – пише великими буквами, що сприймається, як крик; ставить купу знаків оклику, наче емоції можуть перетворитись на зв”язні думки. Граматичні помилки свідчать про детектування школоти.

  По-друге, “ПАТРІОТ” у своєму виверженні не обмежується одним коментом, а кидає одразу кілька штук, ніби спілкується сам з собою. Звісно, слухати аргументи інших людей він не буде.

  По-третє, тексти в коментах містять лише пафосну і просто дурню, яку можна промовляти лише, розбризкуючи довкола слинею, як скажена тварюка. Ще й дивується, чому його не поважають.

  Заспокійливий укол, і в ліжко.
  У нас сайт не для срачу. Соромно за таких “патріотів” і українців.

 11. незрозуміло: навіщо вони приїхали до Львова? спровокувати населення? якщо так, то вони явно божевільні. У них повинні були бути гаранти, які б могли стверджувати, що їх не вб”ють (а це, до речі, мав бути найімовірніший “хепі енд” ). І чому їм автобус замовляли? Ех, не люблю я ці провокації вищого рівня – влада посміється, а нам,учасникам, туманіти по-ізоляторах.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я