Футбол-2010 – Південна Корея-Греція, Аргентина-Нігерія, Англія-США

723

Матчі Чемпіонату світу (Кубок світу) з футболу в ПАР, 12.06.2010

Південна Корея-Греція (14.30) результат: 2-0
прогноз: футбол з участю Греції – сумний і прямолінійний. Корейці метушливі та не надто майстерні. Матч буде або дуже веселий, або сороміцький. Думаю, все ж висотні греки будуть ближчими до перемоги. Але на багато голів у матчі розраховувати не буду.

Знаєте, оте постійне жужжжання на трибунах (наче рій мух цеце) постійно заколисує. Можливо тому, навіть якщо в матчі забивають голи та створюють гольові моменти, все-одно дивитись трохи нудно.
Помилився я щодо корейців – вони і не маленькі, і досить організовані. Швидкість, як і очікувалось, хороша – це їм допомогло цілковито переграти сумних, як і очікувалось, греків.
Дуже смачно тепер пускати слину на зустріч Південної Кореї з Аргентиною.

Аргентина-Нігерія (17.00) результат: 1-0
прогноз: у Нігерії тільки один шанс – на початку матчу добряче набити Мессі по ногах. Він хоч і футболіст-віртуоз, але себелюбний та зарозумілий. Буде берегтися. Чи при цьому аргентинці спроможуться показати чемпіонський клас, сумніваюсь. А нігерійці виступають практично вдома – сподіваюсь, зроблять матч цікавим, а не скиснуть з першим пропущеним голом.

Щось дивне коїться з футболом в Африці. Аргентина з Нігерією грали так, наче добиралися на чемпіонат пішки. Ті кого ставлять у можливі переможці Кубку, чомусь невимовно раділи виграшу, хоч нігерійці просто ходили полем і  тупо не намагались забити. Я спочатку сподівався, що це така тактична задумка – не дражнити аргентинців завчасно, а забити гол під кінець зустрічі, щоб у суперника не було багато часу на відповідь. І Нігерія таки часом випадково створювала дуже хороші моменти для взяття воріт. А якби гравці хотіли і хоч трохи постаралися, то обов”язково забили б аргентинцям.
Чому не забили? Чому весь матч гравці обох команд просто ниділи? Гра була такою ніякою, що навіть мегатупі коментатори на УТ-1, виглядали живчиками. У мене тільки такі варіанти: обидві команди берегли сили на подальші вирішальні ігри в групі.. або цей матч був трохи… трішечки… подекуди… куплений…

Сподіваюсь, Південна Корея всіх їх взує.

Англія-США (21.30) результат: 1-1
прогноз: от це, думаю, буде супер-матч. США давно перестали пасти задніх у соккері і зараз спробують себе проявити з найкращої сторони, продемонструвати свої амбіції. І подразник на перший матч – те, що треба – збірна Англії. Руні, як зловить кураж, то цілком може стати зіркою цього чемпіонату світу з футболу.

І що? Скажіть, що то був поганий матч. Порівняно з попередніми зустрічами – супер. Американці не прості, не прості… Грають з розумом. Їм би трохи більше майстерності та сил і вони б не сідали так на свої ворота, як у другому таймі, а результативно контратакували. Те, що англійці не виграли, то лише їх вина, і не тільки в основному вина воротаря (бідний, тепер буде себе гризти за курйозно пропущений м”яч). І не треба було так активно атакувати, а берегти сили на наступних суперників, адже, вочевидь, Англія та США з такою хорошою грою й так вийдуть з групи.
Хоча, завтра подивимось на інші дві команди….

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я