Футбол онлайн

1168

Є потреба дивитись футбол онлайн – Лігу Чемпіонів, особливо. Де це можна зробити?
Перепробував багато різних ресурсів, але результати невтішні.

На масовану атаку реклами изработка на онлайн магазин я вже не звертаю уваги.  Банери зверху, знизу, по периметру, спливаючі вікна, вікна в самому плеєрі, які закриваються лише через 20 секунд, та інші рекламні звірства мене вже не виводять з себе – але дайте лише нормально подивитись пряму трансляцію.

На жаль, частіше буває, що та пряма трансляція виходить досить таки кривою. Неможливо дивитись футбол, коли кожні декілька секунд зображення зі звуком завмирають: Мессі біжить з м”ячем … пауза … і вже трибуни радіють забитому голу. Який зміст в такому перегляді?
Одразу скористаюсь моментом і нагадаю, що позавчора Манчестер Юнайтед обіграв Шальке, а вчора Мессі у складі Барселони обіграв Реал.

Ще одна смішна прикрість мене спіткала вчора, коли я шукав інтернет-канал з онлайн трансляцією. Перебираючи варіанти, знайшов один з дуже хорошим зображенням і без підривів. Дивився хвилин десять, аж поки не запримітив, що судді раптом скинули жовті футболки і опинились в чорних. Виявилось, що той інтернет-телеканал в цю ж годину транслював запис якогось старого матчу Реал-Барселона (а форма команд, розташування на полі і рахунок були такими ж).

Поки що у пошуках нормального варіанту онлайн перегляду футболу я зупинився на цій сторінці зі списком трансляцій, яка доповнюється залежно від матчів, що відбувають. Буває, що можна знайти щось цілком придатне для перегляду.
fromsportcom.com/c-1.html

Може маєте свої варіанти? Поділіться.

6 КОМЕНТАРІ

 1. Подивитися футбол онлайн зазвичай дійсно проблематично.
  Як варіант можу запропонувати програму SopCast: http://www.sopcast.org/
  Принаймні вчорашній матч Реал – Барселона зміг подивитися саме завдяки цій програмі (правда якість трансляції не дуже й час від часу таки зависає, але все таки дивитися можна)

 2. Прочитав статтю і внизу реклама – Вмикай яскравий футбол! від віасата(а реклами тут реально побільшало)
  Давно рекламував саталітарку і тепер проблем з футболом нема, всі матчі в мене є))а українське телебачення з кожним роком стає все гіршим і гіршим

 3. Сателітарка – минулий вік. Все прогресивне тепер буде через інтернет. В тому числі і реклама 🙂

 4. Для IPTV треба мати широкий інтернет канал
  З нашими скупими провайдерами ми ще довго будем чекати, на
  футбол точно буде лагати. Сателітарка це реальна альтернатива
  цифровому телебачені(який тільки починає в нас розвиватись),
  тим більше ціну/якість всеодно виграватиме саталітарка.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я