Україна має талант-3 (третій сезон, 2011) кастинг в Дніпропетровську

3938

Україна має талант-3 розпочав кастинг в Дніпропетровську одразу з прикольних номерів. Читаємо і дивимось відео з ютуба (дописую частинами).

Маленька дівчинка Діана Козакевич (6 років) підкорила всіх своєю безпосередністю та націленістю на “мальчиков”. 
– Гурьбой всех люблю, – включила у свою купу улюблених хлопців також і Влада з Ігорем.

Діана розказала віршик “Ходит наша бабушка” – про нелегку долю бабусь. Дуже гарно, цікаво і артистично розказала. Взагалі, думаю, з такою дівчинкою нудьгувати не доводиться.

———-

“Хобби, перерастающее в профессию” – сказала Олена Яценко про свої заняття вокалом.


Слава ФроловаОчевидно, що відмова від прибуткової професії розклеювача рекламних оголошень на користь сумнівної кар’єри співака, просто шокувала Славу Фролову, на підтвердження чого даю цю ілюстрацію.

Пісня “Замечательный сосед” була виконана у стилі реп, що підтверджує мою думку про походження цього виду.. м-м-м.. мистецтва – це коли той, хто не може співати, дуже хоче це робити.
Ну, і сказали би дівчині “ні” та похвалили за бажання займатись творчістю. Але Кондратюк мусив таки вмокнути людину у лайно, порадивши ходити до викладача, щоб він тепер відівчив Олену від вокалу.

Село і Люди” виконали It’s My Life на манер сільської вечірки. Здійняли шум, підняли настрій і, якби в залі було місце, то дівчатка би затанцювали.

Поліна Волчек, майстер спорту міжнародного класу з художньої гімнастики, після розпаду своєї команди вирішила влаштуватися у шоу-бізнесі. Для виступу взяла таку металеву конструкцію (конус із з’єднаних обручів), яку можна побачити на дитячих майданчиках. Я ще часто думав, як діти там не ломають собі ноги-руки?
Не скажу, що було щось аж таке цікаве, але Поліна сексуально крутила гарною фігуркою, демонструвала силу та гнучкість… а гігантські червоні маки мали би допомогти виразити якусь творчу думку, та я не розгадав, яку саме.
Цілком непоганий виступ, але Кондратюк, коли не в гуморі – як цунамі: тупе і безжальне. Хоч він і похвалив Поліну, але спроба пожартувати вилилась лише у дурнувату фразу: “Чого не придумають дівчата, аби не стояти на кухні”.
Ігор, вчи гумор, а не дивись виступи Януковича!
А Яму пробило на досить вишукані компліменти: звернув увагу на “ніжні, м’які, чуттєві ноги”. Ще й пообіцяв, що його не буде в шоу, якщо Поліна не потрапить у 50-ку.
http://www.youtube.com/watch?v=XEZCxXFwLKc

Дресувати кішок та виступати з ними перед публікою досі вдалося, здається, лише Куклачову. В інтернеті розказують про страшні тортури, які Куклачов застосовував до своїх підопічних при цьому.
На щастя, Катерина Стрижневська не використовувала електрошок, тому коти так і не зробили нічого, чого їм не захотілося самим.  І навіть досвідчений та поважний “кошкин муж” Макс втік зі сцени. Але потім повернувся і навіть порозмовляв з Владом Ямою своєю котячою мовою.
Катя, не дивлячись на зрив номеру, пообіцяла “пробувати та виступати і далі”.
Катя, я від імені всіх любителів кішок дуже тебе прошу – залиши своїх тваринок у спокої!

Два учні зі “Школы жизни” втекли з уроку фізкультури і не встигли переодягнутись перед виступом на “Україна має талант-3”. А в такому вигляді, як ви розумієте, можна тільки читати реп.
Хлопці виступили злагоджено, тексти придумали не дурні. Якби ще не напускали на себе гопницького вигляду, то зовсім непогано би було.
Але Кондратюку на цей кастинг, здається, виділили роль поганого члена журі, а його погані акторські здібності призвели лише до хамства. Дісталося Славі: “Ну застрілись, якщо ти не согласна”.

Хоббі-денс”  (учасникам від 35 до 53 років) вдягнули піжами з Мікі Маусами і танцювали хіп-хоп за програмою групи “Здоров’я”. Занадто все пісно і просто. Може треба було спочатку вдягнути якісь старі шмотки, взяти в руки авоськи і зображати бабусьок, а потім перетворитись на таку собі модернову групу, мовляв, от що робить хіп-хоп. Більше творчості!

Станіслав Мельник, якого надихнула Арбеніна і пісня “Ты дарила мне розы”, виконав цю композицію під супровід гітари. Гітара звучала так, наче десь за стіною хтось копитом бив по балалайці, але хлопець чарівно посміхався і з запалом гарно співав.

Посвистіла трішки і заспівала частівки під гармоніку Галина Топало. Свистіла вона, наче розбійник – примруживши одне око і вишкіривши зуби. Кондратюку це так сподобалось, що він тут же навчився свистіти з пальцями у роті – “ноготок под ноготок и подвернуть язык”.

Чотири іхтіандри з гурту “Водний світ” демонстрували силову гімнастику. Особливо сподобались підтримки, коли троє тримали четвертого на з’єднаних кулаках, а також підкидання його до стелі. Отой четвертий не був такий сильно накачений, як інші, тому тільки в нього не розірвалося трико на грудях.

Віталій Гошовський довів членів журі та глядачів до істеричного сміху. Спочатку по-черзі одягнув великі маски Ями, Фролової та Кондратюка і танцювальною пантомімою під пародійну фонограму мавпував їх. Та особливий шик відбувся, коли, зображаючи Оксану Марченко і заховавшись за великою маскою, приколіст заблудив – розвернувся не в сторону сцени, а в кудись вліво – за куліси. В результаті –  крутив дупою перед глядачами і взагалі ледь не звалився зі сцени.
“Смійтеся, навіть можете і заржати” – напучував нас Віталій перед виступом, і він таки отримав це ржання. Влад Яма був реально “падсталом”.

Рыжий и Бестыжий” – дует електроденсерів. Один вів себе занадто розв’язно, другий просто посміхався. Танцювали енергійно, але незрозуміло.
http://www.youtube.com/watch?v=_912a4aSQ5k

На відміну від “нафталінових” фокусників Юрій Мончак виступив енергійно, показав прикольні номери і дечим вразив. Особливо цікаво виглядав проїзд на кедах.

Надія Макарова одягнула двометрові крильця золотого метелика і шурхотіла ними, чарівно посміхаючись і часом демонструючи симпатичний голий животик. Хоч і нудновато, але заворожуюче… А що? Мені сподобалось. І, здається, більше нікому.
Кондратюк теж вирішив спробувати крильця метелика, вважаючи, що саме цього достатньо для подібного успіху. Ну і тут не обійшлося без стандартної в цьому сезоні фрази Марченко – “такого в нас ще не було”.
http://www.youtube.com/watch?v=niBKXdAaDiw

Пародії Марії Гоцуляк були невдалими і зацикленими на сексуальну тематику. Кого вона пародіювала, можна було здогадатись лише за самою піснею. Переодягання костюмів та париків жахливо затягувалось, і врешті виступ взагалі довелося припинити.

Іван Пузирьов гарно крутився і стрибав наче пружина. Не знаю, чого журі вчепилося до недавньої травми хлопця. Показав досить хорошу майстерність. А от якогось елементу шоу не було. Думаю, в наступному етапі в нього буде можливість стати більш артистичним.
http://www.youtube.com/watch?v=SxLX_ZQ7uRI

Ярослав Джусь, відомий нам з минулого сезону, об’єднав кількох хлопців-бандуристів в гурт “Шпилясті кобзарі” (чому “шпилясті”?).  Вихід-візитка був шикарним – кожен з учасників виходив під свою музичну тему. Але виконання “Червоної рути” мені нагадало котячий концерт, який люблять влаштовувати у березні голосисті самці. Кожен співав щось своє, що часто дисонувало з виконанням інших.
Українська культура – добре, бандури – оригінально, батярський дух – запально,  але загалом виступ мені зовсім не сподобався.
І знову я не солідарний з журі.

Сергій Поврознік дістав за свій танок від Ями “хрєново”. Ну танок мені нагадав ті рухи малесеньких дітей, коли вони помічають, що їх підбадьорюють старші. Бажання багато, вміння – навпаки.

Повітряна гімнастика починає домінувати на талант-шоу. Дует “Дейнеко” в синіх шортах крутився на синіх шторах. Якщо чесно, мені було дуже нудно. А журі так нахвалювало, що я аж почав себе відчувати якимсь черствим бовдуром. Невже це тільки в мене така реакція?

Наступної п’ятниці – Україна має талант-3 у Львові та Києві.

6 КОМЕНТАРІ

  1. мене з кожним новим сезоном ці “таланти” задовбують! вже нема чому дивуватись! гімнасти передбачувані, акробати передбачувані, співаки передбачувані, судді передбачувані. вчора мені сподобалась лише та маленька дівчинка через свою безпосередність.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я