Побачив дуже цікавий приклад створення досить якісної сферичної панорами

Головне – є інструкція, як без застосування адронного колайдера та нагромадження матюків зробити таку річ. На вигляд – просто, на ділі – доведеться потрудитись, але теоретична база є – кому цікаво, переймайте досвід.
(сама панорама – у вигляді флешки в кінці поста на тому сайті)

http://photo.oper.ru/news/read.php?t=1051605238
Отут трохи більше про панорамки. Зокрема, про нодальну точку об”єктива.
А цей 3d-тур мій знайомий робив, із застосуванням схожої техніки панорамування:
http://www.asign.in.ua/ua/300/virtualnyj-tur-po-salonu-volkswagen.html
“містіть” 🙂
кльово – давай свого знайомого