Скромність у кутку

Дива… Просто сон у спекотну ніч…  Янукович розповів про свій вихід в люди інкогніто.
«У неділю пройшов центром міста, намагався зробити так, щоб мене ніхто не побачив. Не вдалось. Люди зажали мене в кут і питали, чому я так скромно зробив»

Я просто шалено хочу знати, що скромно зробив Янукович, зажатий у кутку?

Цей запис має 3 коментар(-ів)

  1. Ігор

    Можна демотиватор зробити із заголовком “Як Янукович у народходив”

  2. OOHFIRО

    .. у народ сходив.

  3. feriman

    Під столом 😀
    І “каменти смалять” 😉

Коментарі закриті.