У фільмі Гобіт (перша частина якого, нагадаю, вийде в кінці 2012 року) дракона Смога буде озвучувати Бенедикт Камбербетч. Я так подивився на фото…. думаю, він міг би зіграти роль повністю… Позначки: Гобіт Прочитати більше статей Попередній записПереможець Україна має талант-4 у 2012 році (прогноз) Наступний записОрки на службі в інженерів Вам також може сподобатись Соціальна мережа – кіно і люди 01.02.2011 Гаррі Поттер і Напівкровний Принц 19.07.2009 Судна ніч з Малефісентою 29.09.2014