Результати і переможець Євробачення 2011

1412

Фінал позаду. Хто переміг? Переможець Євробачення 2011 – Азербайджан. Я бачу ситуацію так: азербайджанські нафтові олігархи зібралися якось в чайхані і подумали, а чи не зробити так, щоб Євробачення провели в Баку? В принципі, при наявності фінансів це можна організувати. Заслати екскурсії у європейські країни (особливо, в малозаселені), проплатити есемески. Кілька автобусів голосувальників на кордоні кількох країн можуть створити чудо. А, судячи з конкурсів останніх років, технологію випробовували вже не раз.

Ну, це так – фантазії. Фантазії на фоні абсолютного нерозуміння… Я не кажу, що виступ від Азербайджану був поганим – ні, але щоб за нього так впевнено голосували, жодним чином не чекав. Це ж просто один виступ з купи подібних, який нічим не вирізнявся. Наприклад, в 2009 році, коли Азербайджан зайняв третє місце, хоч було на що дивитись і що слухати. А тут… Відмовляюсь розуміти…

Фінал Євробачення 2011 пройшов без пригод. До переможців півфіналів додалися ще країни-організатори. Чомусь це вважається перевагою – оминути півфінал. Але ж виступ у півфіналі навпаки спрацьовує на підвищення популярності.
Серед “новеньких” сподобалась Італія – дуже не вистачало на конкурсах Євробачення отакої італійської мелодійності та впевненості. Француз, якого висували у фаворити, співав у стилі класики, але класику, як свідчить досвід, на Євробаченні не дуже поважають. Британія занадто шуміла, Іспанія – у своєму невиразному репертуарі.

Після виступів настала пора на оголошення результатів. Як не дивно, Україна певний час трималась на першому місці, а в результаті зайняла досить почесне четверте.
Дуже мене потішило, що наша країна не віддала черговий раз 12 очок Росії, а вшанувала виступ Грузії – мені якраз рок-солістка і сподобалася найбільше. Взагалі, Росія зконфузилась на конкурсі – провальні результати.

Ну, але, як би там не було, результати голосувань навіть при схемі 50% – голоси від журі, 50% – від глядачів, все-одно працює поганенько.  Наприклад, в першому півфіналі, як виявилось, перемогла Греція. Порівняно з цим, вже краще хай буде результат фіналу.

Відеокліп переможця

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я