Новини з Росії із запашком

1131

Переглядаючи стрічки новин з Росії, звертаю увагу на те, як вони за своєю стилістикою і змістом відрізняються від наших (навіть зараз, хоча ми починаємо наздоганяти).

Украина вычеркнула красное знамя
Конституционный суд Украины пошел навстречу националистическим кругам страны, объявив незаконным чествование Знамени Победы в Великой Отечественной войне. У здания суда Украины произошла потасовка между шовинистами и коммунистами

Аж дихнуло Мавзолеєм… Не вистачає лише слова “буржуазным”, щоб заміточка цілком злилася зі стилем середини минулого століття. Взагалі, вражає вміння перекрутити факти (по кілька разів) буквально в кожному реченні та настільки тенденційно подати новину.

Ще одне повідомлення, як з радянської газети, яка відвалилась разом зі старою шпалерою:

“Луна уже фактически седьмой континент, и, конечно, нам нужна постоянно действующая лунная база для исследования и использования ресурсов Луны уже на постоянной основе”, – заявил Генеральный директор ЦНИИМАШ (Центральный научно-исследовательский институт машиностроения – головной институт Федерального космического агентства) Геннадий Райкунов, однако позже добавил, что на сегодня у страны нет детального плана освоения земного спутника.

Чиновник несподівано відкрив для себе Місяць після того, як той вийшов із затемнення? На захоплення Місяця вже давно претендують США, Китай да деякі інші країни, але про “сьомий континент” я чую вперше. Сміливо! Але от потім Гєша дав слабинку – визнав, що навіть плану нема. За традицією минулого століття його варто було б зіслати у табори за безідейність, упаднічєство та розкриття державних таємниць.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я