Міс Львова 2011 (фото і відео)

3441

Конкурс “Міс Львів-2011” відбувся 12 квітня, а ми й не знали – святкували День космонавтики.
Судячи з фоток, було цікаво – різноманітні костюми, тематичні виходи, танці… Не знаю, наскільки приємно все було в реалі – не був присутнім (а шкода). Міс Львова стала 17-річна студентка географічного факультету Львівського кооперативного коледжу економіки і права Олена Язовецька. Ну… нічого така… симпатична…

Кажуть, на конкурсі виступали Альоша, СКАЙ, Лама, Злата Огнєвич та інші українські виконавці.
Але ж, шановні, де розгорнуті фото і відеорепортажі? Хочеться подивитись товар дівчат, так би мовити, лицем… і тілом…
Це ж як автобазар – фотка, номер моделі, параметри, стан…

Симпатюльки…

Міс Львова-2011

Рученьки, ніженьки… як все по-різному…

Міс Львова-2011

Міс Львова-2011

Міс Львова-2011

Десь там є навіть “Міс бікіні”

Міс Львів-2011

Перемогла Олена

Міс Львів-2011

12 КОМЕНТАРІ

  1. От мене завжди дивувало, як діти в 17 років можуть зробити з себе 40-карічну тьотку. А ще ніхто, ніде і ніколи не розсекретив механізму вибору місок :)))

  2. Мені квтики спрезентували, так що був на місці подій. Загалом, було цікаво наскільки може бути на конкурсі краси на 3-му балконі. На відстані усі задвалися однаковими. Костюми-зачіски-фігури (окрім однієї відверто енорексичної панянки і ще однієї рудоенько-фарбованої). Така позиція доволяляла проводити відсторнене спостереження за дійством. Дівчата часто тупили не знали як себе поводити, розсинхронізовувалися і незграбно поводилися із виданим реквізитом. На “Інтелектуальному” конкурсі бадьоро кепкували з переляканих дівчат. – “Кому би ви могли подякувати за свої досягнення у житті, окрім, звісно, тата з мамамою?” – “Перш за все, я би хотіла подякувати, батькам…” Із “гест-старів” направду потішили Злата Огнєвич і Альоша. Приємно подивитися і послухати. Постійно вирубало мікрофони. А може так було задумано, щоб усі почули, що усі співають наживо. Альоша абсолютно не розгуюилася коли вирубався звук. Продовжила співати ніби нічого не трапилося. Лама ж парад виступом перевірила (раз-раз-раз) мікрофон. Побоялася. Діствали пластикові загтовлені діалоги ведучих (Сніжана Єгорова, Андрій Великий, Валерій Харчишин) на давньогрецьку тему і просто бісили, їхні приторні спроби називати одне одного іменами грецьких богів (Афродіточко, Зевсику, Діонісику). Харчишина виставили туди чисто для декорацій він там був зайвий. Або мовчав, або мікрофон у нього не працював. А як щось говорив, то виходило якось нечленороздільно.
    На подібному зіході вперше, тому не знаю чи то списувати на регіональний рівень події, чи все так і відбувається, але такі заходи виглядають привабливіше з екрану телевізора.

  3. покажіть мені хоч один такий конкурс без корупції!
    справді вродливим дівчатам від природи не потрібно тонни гриму!

  4. Ну тут важно понимать, что подобные конкурсы ни к красоте как таковой, ни к выбору львовянами какой нить львовянки не имеют прямого отношения, как советское шампанское к Шампани. Просто отдельное направление в бизнесе в которое вовлечено кокое-то количество кокого-то народу. Так что не паримся, едем дальше. Ждем более дрочливого поста про теток.

  5. Не перегибай – красота присутствует, львовянки тоже. Про бизнес понятно, конечно – современные добровольно-невольничьи рынки существуют в и виде таких вот шоу.

  6. В нас в інтитуті на такі конкурси йшли не найкращі дівчата. Такі здебільшого відмовлялись. А йшли ті що або хотіли, або їх вмовили.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я