Музика з Ютуба – Röyksopp, дим над водою і вогонь у пеклі

Пісні норвезького гурту Röyksopp я чув і раніше (як виявилось),  але справжнє знайомство почалось після цього музичного відео (анімація – з мультика про принцесу Мононоке, якщо я вірно зрозумів)
Röyksopp – So Easy (Mononoke)

Потім я закачав усю дискографію Röyksopp і винайшов для себе ще багато класних композицій

А цю пісню гурт створив разом зі співачкою Robyn. Я спробував послухати її твори на ютубі – шлак повний. А тут – вийшов шедевр.
Röyksopp ft. Robyn – The Girl and the Robot

Млію… Ну, чому так мало відеокліпів?