Пісні норвезького гурту Röyksopp я чув і раніше (як виявилось), але справжнє знайомство почалось після цього музичного відео (анімація – з мультика про принцесу Мононоке, якщо я вірно зрозумів)
Röyksopp – So Easy (Mononoke)
Потім я закачав усю дискографію Röyksopp і винайшов для себе ще багато класних композицій
А цю пісню гурт створив разом зі співачкою Robyn. Я спробував послухати її твори на ютубі – шлак повний. А тут – вийшов шедевр.
Röyksopp ft. Robyn – The Girl and the Robot
Млію… Ну, чому так мало відеокліпів?
