Дата виходу частин фільму Гобіт

1150

Фільм Гобіт вийде двома частинами. Перша частина повість-казки Джона Р. Р. Толкіна буде називатись “Гобіт: Несподівана подорож” (The Hobbit: An Unexpected Journey) і вийде 14 грудня 2012 року. Друга частина – “Гобіт, або Туди і звідти” (The Hobbit: There and Back Again) вийде 13 грудня 2013 року.

Орандо Блум підтвердив, що буде брати участь у зйомках Гобіта. Разом з Леголасом у Гобіті також опиняться Галадріель та Фродо – це все персонажі, яких не було у книжці, але яких для чогось втягнули з трилогії “Володар перстенів”. Мені й так важко уявити, як Джексон буде знімати казку, а ці герої лише укріплюють мене в думці, що Гобіт стане передмовою до відзнятих Володарів. Тому будем готуватись до нових спецефектів, модерної комп’ютерної графіки, фанерних обладунків, новозеландських краєвидів, нудотних затягнутих сцен, динамічних шарпань камерою і, як вже водиться – 3D (стерео) формату.

Фільм, звичайно, буде очікуваним і поб’є якісь там рекорди зі зборів у світі… І я буду дивитись його. Але хотілося б пережити приємні відчуття, які були після прочитаної книжки, а не отримати дозу від пафосного фентезі-бойовика з нудними вставками.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я