Під час дискусії у студії «Шустер live» голова Служби безпеки України Валерій Хорошковський заявив, що готовий продати свій медіа бізнес – групу каналів «Інтер».
Та хто б сумнівався, що комерсант готовий продавати. Хіба ця звичка зникне навіть на посаді голови СБУ?

Хіба в законодавстві немає заборони держслужбовцям мати власний бізнес. Чи воно стосується лише рядових держслужбовців, а “еліта” не звикла дотримуватися закону?
Залежить, що вважати за поняття “мати бізнес”…
🙂