У Львові знову мітингують студенти. Сьогодні біля Універу мали зібратись на мітинг спудеї з різних вишів, щоб виразити свій протест щодо призначення Табачника на пост міністра освіти та науки.
Звичайно, таке призначення – це відвертий плювок Януковича в сторону Галичини та в сторону “начійонально шьвідомих патрійотів”, зокрема. Ніщо не змушувало його робити таке призначення, хіба би в його свиті з представниками освіти і науки вже зовсім важка ситуація. Можливо в Москві так порадили чи порадили певні наші фінансові кола з певним національним колоритом – важко сказати. Можливо, це і навмисно – для того, щоб особливо стурбовані західняки випустили перегріту пару – мовляв, ну добре, добре, поміняю вам міністра, але заспокойтесь нарешті…
Ну, як би там не було, але “АнтиТабачні” мітинги вже почалися, і очевидно інспіровані приїздом Вакарчука у Львів (в якого з Табачником непрості відносини – час порадити нотариальные услуги). Зараз колонни маніфестантів мали передрейфувати до ОблРади.
Гасла: «Геть Табачника», «Освіта – не тютюн, Табачник – не міністр!», «Табачник – вчитель проффесора», «Викуримо Табачника з української освіти!», «Освіта гниє з голови».
Ну, трохи в”яло, але головне – щоб не палили книжки.
P.S.: вже змінилось покоління (сам на початку 90-х страйкував, а тепер – син мітингує), а протести майже не змінили тему… Прикро.
Відео з мітингу:
Слабенько, слабенько… А хто буде закликати до протесту? Ті, хто регулярно підлизує ПР (здається, його голос лунає) чи ті, хто чіпляються до дітей у садочках і пропонують їм їхати у Московію, чи ті біло-помаранчеві, які настільки закохані у себе, що не можуть відірватись від дзеркала?
