Аварія біля міста Марганець: локомотив і автобус

711

12 жовтня на залізничному переїзді в Марганці сталася жахлива аварія: локомотив протаранив рейсовий автобус. Загинуло 43 особи (на даний момент). Менше десятка перебуває у лікарні.
Співчуття рідним загиблих. У середу в країні траур.

Які питання турбують?
Однозначно, що першопричиною ДТП став водій, який невідомо якими вітрами в голові керувався, виїжджаючи під локомотив. Кажуть, що спочатку автобус пропускав рейсовий поїзд, а водій вийшов з кабіни назовні. Потім, зайшовши в автобус та незважаючи на червоне світло і сигнал на переїзді, рушив вперед. Чи заглох мотор потім, чи автобус елементарно не встиг проскочити, чи водій просто (навмисно?) зупинився – достеменно невідомо.

Чесно кажучи, версія про самогубцю, який раптом! вирішив вбити себе і цілий автобус людей, мікроймовірна. Дехто з буйною фантазією навіть висував версію, що це задумана владою акція для знищення приватних перевізників. Чому водій тоді не вибрав рейсовий поїзд, а потрапив під практично випадковий локомотив, що їхав (до речі) на ліквідацію іншої аварії?
Імовірніше, водій не помітив локомотив, який вдалині злився з поїздом, що тільки проїхав…

Так як водій загинув, головного винуватця аварії шукати вже ніхто не буде. Облаштовувати переїзди шлагбаумами теж ніхто не кинеться найближчими роками. Основний удар отримають власники автобусів. По-перше, отримають удар за набитий автобус (Янукович вже багатозначно прицмокував на рахунок цього), а по-друге, за те, що водій не був офіційно оформленим на роботі (як вказали деякі джерела). І справедливо отримають (я сподіваюсь) за такі речі. Не треба виправдовуватись “важким життям” транспортників…

Але в мене закид і до залізничників. Як же ж часто доводиться довго стояти біля переїзду, очікуючи проїзду. Коли водій десять, п”ятнадцять хвилин стирчить під червоним світлом, а рейками нічого не їде (чи ледве повзе), то мимоволі хочеться матюкнутись і валити через переїзд.

Відео післяаварійної ситуації біля Марганця самі знайдете на ютубі – не маю сили викладати таке.

Оновлено: “Звідси прибрали шлагбаум, і відтоді на цій ділянці щороку трапляються аварії. А світлофор постійно ламається і вічно блимає червоним, навіть якщо потяги не йдуть”, – повідомив місцевий мешканець.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я