Чемпіонат комп`ютерних талантів

839

На телебаченні існує “Фабрика зірок”, яка відбирає з космічного пилу найбільш міцний та агресивний матеріал і штампує з них багатоконечні фігури з обгорткою “Звізда”… Так фабрика заробляє, а інших розважає…
Тепер в комп”ютерному житті України існує аналог такої фабрики – академія “Шаг”. Раніше це була просто мережа курсів, але зараз – це фабрика напівфабрикатів з яскравою обгорткою.
Обгортка має такий вигляд: “Національний чемпіонат комп”ютерних талантів” .

Я, чесно кажучи, спочатку хотів прорекламувати акцію… написати, що зареєструватись можна до 23 жовтня і прийняти у часть у конкурсі на кращих програмістів, дизайнерів, адмінів тощо, але, потрапивши на сайт, був щиро здивований рівнем презентації. Першу заставку, заплющивши очі, треба одразу проминати, щоб не почались проблеми з психікою. Очевидно, одна з потенційних звіздочок, щойно закінчивши курси, вже потрудилась над дизайном.  Далі – основна флешка говорить про те, що звіздочка народила фон із затасканих корейських заготовок з травичками і футуристичними хмарочосами (а ля Старий Самбір) та виклала на це все руку Термінатора з вагітним метеликом, який ніяк не може злетіти. Що це значить? Хто ж все-таки переміг у війні людей з машинами? Метелики?

Про логотип чемпіонату я тактовно промовчу – я й сам, бувало, років надцять назад щось подібне міг накрутити, якщо клієнту треба було за 5 хвилин зробити щось “європейське” і безплатно. Але все ж не ясно: чому золотий байт складається із 10 кругленьких бітів та дірявої варенички?

Тексти у флешці свідчать про те, що в Донецьку скорше вивчать англійську, ніж українську (варіанти регламенту). Зареєструватись дають лише з маленького вибору міст, написаних українсько-російськими варіантами, а також: Винницяа та Ріовне. Як на мене, написати Вінницяо було б логічніше – можливо, так буде називатись Вінниця, коли нас поглинуть китайці.  І тепер маємо своє Ріо, нехай поки і “в не”, але все одно звучить тепло.
Так от, не зрозуміло, чому таланту, скажімо, з Ужгорода потрібно переїхати в якесь Ріо-в-не або у Вінницяо, щоб зареєструватись?
Розділ “Партнерам” порожній. Організаторам нічого сказати партнерам. Та й дійсно: менше слів!

goldenbite

У розділі “реєстрація учасників”  я спробував зареєструватись, як комп”ютерний геній з Вінницяо. Виставив 31 лютого, а от 1967 рік не дало вибрати. Молоддю вважають лише тих, хто народився після 1970 року. Можливо це і добре, бо, наприклад, мені невідомі ці новітні молодіжні штучки, які б я мав заповнити – Ваші захоплення: 6N7WC. Що там писати? Це щось пов”язане з хіп-хопом?
Натискання кнопки “зарєєструватися” давало реакцію “очікування відповіді” – не залежно від того, яке захоплення я вводив. І все… тиша… Жодної звістки про те, що сталося у нетрях сайту…
Очевидно, очевидно, що конкурсу комп”ютерних талантів не вистачає хоч не геніального, а просто добротного комп”ютерного робітника.

P.S.: а зрештою, спробуйте взяти участь… кажуть, будуть якісь подарунки… ну, грамота – то точно…

5 КОМЕНТАРІ

 1. Спостерігаю, як зараз змінюються назви міст:
  Винниця
  Николаїв
  🙂
  Рівне – добре
  вже краще… але треба допрацювати…

 2. Ні, нічого не міняється…
  це були якісь слабовідстежувані глюки…
  таланти, допоможіть цим академікам!

 3. в мене взагалі відкривається сторінка з темносинім тлом і чорним текстом, який неможливо прочитати…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я