У Львівській області підприємці крали нафту зі свердловин

736

http://ua.korrespondent.net/ukraine/811768

У Львівській області співробітники СБУ викрили комерційну структуру, яка здійснювала незаконний видобуток вуглеводнів. Зловмисників затримали на гарячому, коли ті перевозили 18 тонн украденої нафти.
Це перший факт викачування нафти з-під землі. До цього у Львівській області крали чорне золото тільки з магістральних трубопроводів.

Законсервована свердловина, як собака на сіні, – незрозумілий об”єкт господарювання держави. Питаю: якщо є зміст видобувати нафту, чому держава цього не робить? А якщо нема змісту, чому не дозволяє своїм громадянам заробити, якщо вони знайшли шлях отримати прибуток?

Добуту нафту комерсанти перевозили на нафтопереробні заводи декількох областей України. Від переробників вони отримували бензин, який реалізовували на автозаправках.

Коли в країні глибока криза – люди без грошей і без роботи – комерсанти показали приклад того, як потрібно працювати: себе й багатьох інших людей забезпечили роботою та заробітком. Та їх не до криміналу треба тягнути, а використовувати у менеджменті банкротуючих підприємств.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я