Тотальна руйнація

748

Руйнівники міфів руйнують не тільки міфи. Цього разу експеримент мав показати, що буде з машиною, яка опинилась в епіцентрі зіткнення вантажівок. Треба сказати, результат приголомшив. Машина практично зникла. Також був зруйнований досить потужний відбійник.
І як завжди порадувала реакція Адама та Джеймі.
Повтори можна дивитись безкінечно.

Updated: Ну от, відео зняли з ефіру. Хто не встиг подивитись – не сумуйте, я зараз все розкажу.
Значить так: стоїть автомобіль на підставках (не Renault Logan, звичайно), а метрів за двісті ракетну установку приладнали до металевого тарана і поставили на рейки. Включили вогонь і та штука яяяяк шандарахне – пролетіла до машинки вмить і навіть не помітила її – все перетворилося на клаптики, потім на молекули, а потім на атоми… Через хвилину деякі атоми знову позбиралися у металеві шматки та у палену резину. А бетонний відбійник луснув і перекинувся.

Отсюда вывод – покупать нужно машину надежную. Найдите того, кто занимается продажей автомобилей Renault Logan. Автомобиль Рено Логан хорошее решение при покупке недорогой надежной машины.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Це геніально. “Руйнівники міфів” взагалі моя улюблена програма, а зараз, коли нових серій майже не показують шукаю в інеті…. Але у будь-якому разі – це геніально…!!!!!!!!!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я