Поливаний понеділковий цирк у Львові

4699

Поливаний понеділок виливається в нас у гопницько-еротичний цирк на воді. Зрештою, нічого дивуватись  бовдурам-інфантам, які реалізують свою батярську вдачу подібним чином – народні традиції допускають прояви хуліганства в певних випадках. Просто цікаво, наскільки довго поливання водою будуть у Львові НЕ обмежені чи НЕ організовані.

Туризм визначає і визначатиме багато процесів у місті. Наприклад, можливо скоро потрібно буде купляти ліцензію на право обливання, а можливо поливатись дозволять лише у певний час і в певному місці – бажано загороженого і з входом через касу. В туристичних агентствах з”явиться нова послуга: “участь у старовинному обряді – полив зарядженою мольфарами водою (з прокатом гідрокостюма)” або “гарячі і вологі львів”янки показують свої принади під натиском вашого струменю”. Ну, хоч щось же треба робити…

P.S.: розумію, що розміщені фотографії з дівчатами зачіпають гідність водо-фотомоделей-мимоволі, але виставлені вони з тією ж метою, з якою й зфотографовані – звернути увагу суспільства і влади на традиційні далеко не дитячі пустощі.

Поливаний понеділок у Львові

Поливаний понеділок у Львові

поливаний понеділок уЛьвові

поливаний понеділок уЛьвові

Поливаний понеділок у Львові

Поливаний понеділок у Львові

http://smolyaninow.livejournal.com/223894.html
http://dyachyshyn.blogspot.com/2010/04/blog-post.html

9 КОМЕНТАРІ

 1. Ого, це вже не невинна забава у залицяння. Це вже відверте хуліганство і моральні травми у “жертв” святкування. 🙁

 2. А в мене моральна травма, коли дівчина вдягнена у коротеньку спідничку чи в обтягуючі штанці.
  🙂

 3. Шкода дівчат
  Витрачені години на красу хлопці змили моментально.
  Обливний понеділок має бути дійсно цивілізований а не хуліганський

 4. Михайло шкода, адже дехто зних не тільки вийшов прогулятись, але і по роботі прямував, от нашого курєра відморозки хотіли облити біля входу в офіс, дякувати богу охорона встигла одному вїхати в морду другі розбіглись, так як ніби їх і не було. За що отримали велику подяку від начальства, навіть незнаю скільки було би проблем як би замочили договір з австрійцями.

 5. Всьому винна наша міліція чи як її там. На фото хуліганські дії молодиків а міліція ніяк на це не реагує. На фото ж видно обличчя хуліганів. Зробити пошук по сайту контакти і однокласники і все хуліган знайдений ). А ні навіщо їм і так добре працюєтся.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я