УРРРРААА!!! Шахтар виборює Кубок UEFA 2009! Молодці!!! Поздоровляю усіх співвітчизників…. Наші команди цього року прекрасно зіграли в єврокубку… Динамо і Металіст теж вклали, напевно можна так сказати, частку своїх сил у цю перемогу. 🙂 Прочитати більше статей Попередній записLEMBERG EXTREME FEST’09 Наступний записНайгірша весняна реклама Вам також може сподобатись Що у світі робиться – 06.08.2023 06.08.2023 Страна побєдітелєй та інша дурня від Путіна 19.12.2010 Кому вигідна ситуація зі свинячим грипом? 02.11.2009