Книги про Гаррі Поттера
Фільми про Гаррі Поттера

enter.lviv.uaфорум, обговорення
Подорож локаціями з книжки про Гаррі Поттера у Лондоні
Автор: OOHFIRO   
21.02.2012
Багато фанів Гаррі Поттера, як з України, так і з інших країн, мріють потрапити до Лондона - поближче до тих хоч і уявних, але таких пам'ятних місць, знайомих нам зі сторінок книжки Дж. Ролінґ. І, можливо, дехто знайде таку можливість та наважиться на подорож до столиці Великобританії... Але як освоїтись в чужому місті, де шукати потрібні пам'ятки, як краще прокласти маршрут?

Зрештою, навіть, якщо наважитись здійснити таку екскурсію віртуально, в пригоді вам стане цікаве видання - Harry Potter Places Travel Guidebooks. Я отримав для ознайомлення один з томів в електронній версії, присвячений саме Лондону (подяка для Чарлі Міллера). Персонаж Гаррі Поттера став настільки реальним, що його пригоди сприймаються, наче біографія справньої особи, яка жила (живе) певний історичний час у конкретному місті. Тому цілком природно, цікаво та повчально дослідити усі його переміщення у просторі та осідлі місцини, де він проживав.

Видання зроблене у вигляді путівника-енциклопедії та містить багато інформації про лондонські місця, які згадувала у своїх книжках Ро, а також про реальні відповідники того, що ми бачили у фільмах про Гаррі Поттера. І йдеться не лише про ті об'єкти, які дійсно існують у Лондоні - міст Мілленніум чи вокзал Кінг-Кросс, - а й про місця, що стали прототипами, наприклад, Міністерства Магії чи крамничок на Алеї Діаґон.

Harry Potter Places Travel Guidebooks

Особливо повно Лондон відкрився глядачам в останніх фільмах про Гаррі Поттера, коли герої фільму більше подорожували Британією, а не відсиджувались за шкільними партами. А загалом, у фільмах ми змогли побачити Скотланд Ярд, музей Мадам Тюссо, Вестмінстер, лондонський Зоопарк, Чарінг Кросс та багато інших місць Лондона.
Зі списком розділів цієї книжечки можна ознайомитись тут: HPP Book One – Table of Contents
 
Кафе (клуб-ресторан) "Три мітли" у Львові
Автор: OOHFIRO   
16.12.2011
Зайшли ми у Львові в кафе "Три мітли" (на тему Гаррі Поттера), яке нещодавно відкрилось на площі Яворського, 1. Важко знайти, де є та кав'ярня (чи клуб-ресторан, як ще пишуть), бо я не думав, що доведеться спускатись у підвал під піццерією.

Одразу викажу величезний подив тому факту, що на відкриття чи взагалі на будь-які відвідини кафе не запросили львівських фанів Гаррі Поттера. А це ж хвилинна справа - задати пошук "Гаррі Поттер" в Гуглі - і ось, всі ми є - пишіть на мейл, залишайте коментарі. Принаймні, відвідавши кілька сайтів, можна було б забезпечити собі постійний потік вірних відвідувачів, що цікавляться цією ж темою і можуть допомогти у розвитку. Глупо повелись...
Ну, менше з тим - відкрились і відкрились...

В "Трьох мітлах" було досить багато людей. Практично весь час столики були зайняті, щоправда, не повністю, бо приходили переважно по двоє, а столики розраховані на більше (зі стільцями і зручними диванчиками). В приміщенні існують дві ніші, де можна завалитись компанією і відгородитись шторами.
 
Оформлення було тематичним - меч, мітла, портрети на стінах, вітрина з речами на продаж: окуляри ГП, шахи, карта і т.д. (маде ін чіна). Світло не було сильним, а музика голосною - якраз добре. 
Загалом, обстановка була більш схожа на музей Гаррі Поттера, де можна поїсти. Якось так все спокійно, велично, впорядковано... Навіть не музей, а мавзолей... Серед розваг - лише плазма, де крутили фільми ГП з титрами під спокійні саундтреки.
 
Одразу прийшов офіціант у формі грифіндорця і представився Гаррі Поттером. Прикольно, але я чомусь не можу сприйняти Гаррі Поттера офіціантом. Він же аврор. Те саме з Белатрисою та іншими ключовими фігурами з поттеріани... Кумедно просто... Більш цікаво було б офіціантам замаскуватись під другорядних персонажів, а відчути себе Гаррі Поттером і Герміоною дозволили б відвідувачам. 
 
Папірчик з меню стилізовано під старий пергамент з обгорілими краями. Страви теж оригінально названі - шашлик з дракону, сніданок сім'ї Візлі, ну і, звичайно, маслопиво. Рецепт маслопива нам не розкрили, але на смак це було щось дріжджове з вишневим присмаком і покрите вершками з шоколадом (принаймні, так мені видалося). Пити це можна лише кілька ковтків - потім почне нудити. А от вісім підсмажених перепелиних яєчок зі шматочком бекону (що посипаний цукром! - оригінально) виявилися досить непоганою стравою (хоч кілька яєчок "втекли" - місіс Візлі така неуважна). Кава міцна, хороша. 
Посмішило, що в меню була страва "від Люпена", а офіціант взагалі згадав про якогось Люшера..
 
Обслуговування задовільнило. Наш "Гаррі Поттер" був комунікабельним, посміхався, пробував жартувати, підказував, що замовити, довго відсутнім не був.  Ціни в кафе - невисокі, цілком прийнятні для центру міста.
 
Гаррі Поттер і Гаррі Фортепіано
Автор: OOHFIRO   
20.08.2011
Музикант з прізвиськом Гаррі Фортепіано (Harry The Piano) імпровізує на музичну тему до Гаррі Поттера у різних стилях. Кажуть, що це не заготовка, а спонтанний виступ, під час якого оператор почав замовляти, яку музику використовувати.

 
Останній фільм про Гаррі Поттера
Автор: OOHFIRO   
17.07.2011

Я обіцяв, що буду викладати для вас враження та коментарі інших людей щодо фільму Гаррі Поттер та Смертельні Реліквії ч.2

Читайте відгук Лілі Еванс - нашої шановної форумчанки:

Останній фільм про Гаррі Поттера. Остання частина. Кінець чеканню, кінець постійному обговоренню. Звісно, найближчий місяць усі тільки й говоритимуть про екранізацію, жалітимуться, що все уже підійшло до кінця. Але, ті, кому ця історія справді дорога, пам’ятатимуть про Гаррі Поттера, про своїх фаворитів у книжках, фільмах. Так само, як і кожен форумчанин, що був сьогодні з нами у Львові на прем’єрі, пам’ятатиме про неї. Хтось менше, хтось більше. Скоро у школярів і студентів почнеться навчання, у дорослих – робота уже завтра. З часом з пам’яті стиратимуться усі деталі зустрічі, притупляться емоції, які відчували на здибанці. Я уже писала, що ентер, як маленька сім’я, наш власний соціум, де зібрались люди різного віку, різних поглядів і переконань, проте є те, що нас об’єднує – не просто форум із зеленою облямівкою і кумедною жабкою, а щось більше, - це особлива атмосфера, місце, де кожен, я переконана, найшов собі друзів, однодумців, симпатії і творче натхнення. Адже сьогодні на прем’єрі були як і «древні» форумчани, що сидять тут уже три, а то й чотири роки, так і такі, що прийшли до нас недавно, але так влилися в сім’ю, що навіть не впізнаєш у них недавніх початківців.

  

Початок фільму не був схожим на повноцінний початок, радше просто продовження першої частини. Хоча, так воно і є. Котедж «Мушля» занадто квадратний, як на мушлю, здавалося б, Флер мала б жити у більш мажорному домі. Та й сама Флер виглядала бідацько – вимучило її сімейне життя. Шкода, сцена з Олівандером не була така напружена, як у книжці, зате проникнення у «Грінготс» було ефектним. Хелена Бонем-Картер чудово зіграла Герміону, що випила багатозільну настійку. Саме так з вдаваною суворістю і поводилася б Герміона у ролі Белатриси. Дарма речі у сейфі Лестрандж були захищені лише множинним закляттям. Адже обпікаюче закляття додало б більше драматизму і страху.

Звісно, «український залізопузий дракон» викликав у глядачів бурю оплесків. Власне, глядачі аплодували досить часто – у фільмі було багато вартих цього моментів.

Еберфорса вирішили зробити схожим на старшого брата Албуса, що, чесно кажучи, у них не дуже вдалось. Та й від того Еберфорса, що у п’ятому фільмі, цей вельми відрізняється. Аріана теж не відповідала моїм уявленням про неї, на мою думку, вона б мала бути блондинкою. Зате Сіра Пані була просто чудова! По-перше, Келлі Макдональд, яка її зіграла, шикарна актриса. У ній відчувається і чистокровність, і рейвенкловський розум. Невіл у цьому фільмі був ледь не крутіший за Гаррі. А натяк на його симпатію до Луни став для мене справжнім подарунком.

 
Враження від другої частини фільму Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії
Автор: OOHFIRO   
15.07.2011
Фільм Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії (частина 2) завершив серію кінофільмів і тему Гаррі Поттера загалом. І все ж хочеться вірити, що чарівний світ, створений Джоан Ролінґ, не відійде так просто у минуле, а матиме продовження - зокрема на pottermore.com .
На щастя, моя рецензія виходить позитивною - останній фільм виявився кращим за попередні творіння режисера Єйтса - здається, він нарешті намацав свій стиль у поттеріані, навчився вдало користуватись кіношними шаблонами і вибудовувати у фільмі чітку розповідну лінію.

Саме такою мені здалась остання стрічка. Враження здебільшого позитивні. Не було явно школотського гумору, не було сумбурного нагромадження подій. Було трішки пафосу, якісної комп"ютерної графіки (в міру), було присутнє вдале чергування напружених, динамічних епізодів і спокійних сцен для роздумів та емоцій.

 

 
Враження від другої частини фільму Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії
Автор: OOHFIRO   
15.07.2011

Фільм Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії (частина 2) завершив серію кінофільмів і тему Гаррі Поттера загалом. І все ж хочеться вірити, що чарівний світ, створений Джоан Ролінґ, не відійде так просто у минуле, а матиме продовження - зокрема на pottermore.com .

На щастя, моя рецензія позитивна - останній фільм виявився кращим за попередні творіння режисера Єйтса - здається, він нарешті намацав свій стиль у поттеріані, навчився вдало користуватись кіношними шаблонами і вибудовувати у фільмі чітку розповідну лінію.

Саме такою мені здалась остання стрічка. Враження здебільшого позитивні. Не було явно школотського гумору, не було сумбурного нагромадження подій. Було трішки пафосу, якісної комп"ютерної графіки (в міру), було присутнє вдале чергування напружених, динамічних епізодів і спокійних сцен для роздумів та емоцій.

 

 
Доповнена реальність з Гаррі Поттером
Автор: OOHFIRO   
12.07.2011

VolSHeBniK надіслав нам відео, де продемонстрував доповнену реальність, яку можна відтворити за допомогою обкладинок до гри про Гаррі Поттера, веб-камери та спеціальної програмки.

Йому слово (і дякуєм за відео):

В 2010 році компанія EA Bright Light відмовилася робити колекційне видання гри Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії ч.1, але пообіцяла підготувати для нас сюрприз.
В листопаді, незадовго до виходу гри, один із розробників продемонстрував нам так звану доповнену реальність: із офіційного сайту зкачувалася програма, яка через веб-камеру знаходила обкладинку диска та відображала на ній об'ємного Гаррі Поттера, який застосовує заклинання-щит Протего.
А в цьому році з'явилося дещо схоже, але вже із Волдемортом, який стріляє закляттям Авада Кедавра.
Але найцікавіше, що обидві обкладинки разом розпочинають змагання між Гаррі та Волдемортом, утворюючи ефект Пріорі Інкантатем.

 

 
Прем'єрний Лондон - друга частина Смертельних Реліквій
Автор: OOHFIRO   
07.07.2011

 Сьогодні в Лондоні відбулась презентація-прем'єра останньої частини серії фільмів про Гаррі Поттера.
Але перш, ніж розказати про неї, хочу нагадати, щоб ви вже бігли в кінотеатри і купували квитки на фільм Гаррі Поттер та Смертельні Реліквії част.2 - їх вже продають!

У Львові ми з бажаючими на форумі вже закупились на перший же сеанс 14 липня у Кінопалаці. Потім  я розкажу про свої враження від кіно.

А якщо ви зможете зустрітись з фанами у Києві, то теж можете долучитись до зустрічі
http://forenter.com/frog/viewtopic.php?f=8&t=312

Так от - про Лондон. 
Цього разу прем'єра проходила вдень і було не так затишно і таємниче, як минулого року (на прем'єрі першої частини Реліквій)

Як завжди до прокладених на Трафальгарській площі червоних килимів під'їжджали Мерседеси, з яких виходили актори та творці фільму. Серед жінок мені найбільш запам'ятались і сподобались своїм виглядом акторки, що зіграли ролі Белатриси, Луни, Тонкс та (особливо) Нарциси. Руперт Грінт розтовстів, а Деніел Редкліф, як завжди, довго балакав з ведучим шоу. Емма Ватсон була мила і безпосередня, з цікавим платтям.
Коли з'явився Алан Рікман, з натовпу почали гукати відому фанську пісеньку "Снейп, Снейп, Северус Снейп"
Зрештою, ви можете самі переглянути, що відбувалось у Лондоні.

 
Гаррі Поттер - прямий ефір з червоних килимів у Лондоні - 07.07.2011
Автор: OOHFIRO   
06.07.2011
Прем'єра кіно Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії ч.2 відбудеться у Лондоні 7 липня 2011 р. Прямий репортаж з урочистої події можна буде дивитись на ютубі з 18.00 по 21.00 (за Київським часом)

http://www.youtube.com/harrypotter

Про прямий ефір з червоних килимів на Трафальгарській площі нам нагадали Hellen і Віктор в коментарях.

А поки ми чекаємо прем'єри в Лондоні і в Україні (14 липня 2011), можна витратити час на вивчення парселмови:)


http://parseltonguetranslator.warnerbros.com/parseltongue.php
 
<< Початок < до початку 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 в кінець > Кінець >>

Всього 1 - 10 з 327Українська банерна мережа


 
Останні коментарі
Цікаві обговорення

Смертельні реліквії...
Анекдоти про Поттеріану
Фото акторів
Часоворот
Чи все ви знаєте про Гаррі Поттера?

Тематичні друзі
Гаррі Поттер і Чарівний Форум
Гаррі Поттер - Вікіпедія

Совиная почта
Гриммаулд Плэйс

Snitchseeker
MuggleNet
HPANA
Veritaserum
Harry Potter
Emma Watson's official website
Harry Potter's Page
The Leaky Cauldron
Авторизація

Забули пароль?
© 2005
Сайт опрацював: OOHFIRO
Ідея: p1r0g